HAKKIMIZDA

2015 yılında temelleri atılan Nimra Yapı, 2017 yılında Türkiye’de inşaat sektörüne girdi.
Hakkımızda

Gelişen ve değişen dünya’nın kadim sektörlerinden inşaat,
Türkiye’de ekonominin ve istihtamın lokomotifi konumundadır.

Nimra Yapı 2015 yılında, binlerce yıllık kazanılmış tecrübeyi, yenilikçi fikirlerle birleştirerek, yeni çağa Türkiye imzasını atmak hedefiyle kuruldu. Ülkemizin geleceği adına üzerine düşen sorumluluk bilinciyle, Yasin DANDAN kuruculuğunda sektördeki yerini aldı.

Kuruluşundan günümüze oldukça ölçekli projeleri hayata geçiren Nimra Yapı, global donanımları ve yapı teknolojisini. Türkiye'de inşaat sektörüne entegre eden ender firmalar arasına girdi. Yerel paydaşlarla iş birliği yaparak ve tedarik zincirinde yerli ürünler tercih ederek, uzun soluklu çözüm ortaklığı geliştiren firmamız, ülke istihdamına katkı sağlamaya devam etmektedir.
Ayakları yere basan, basamakları tek tek çıkan, bilgiye, öğrenmeye ve paylaşmaya değer veren dinamik bir organizasyon yapısına sahip Nimra Yapı, sîzler için her zaman daha iyisini gerçekleştirebilme gayretindedir.
İdealleriyle büyüyen, birlikte yürüyen, güçlü bir marka inşa etme hedefiyle kararlılıkla ilerliyoruz.
A

Misyon & Vizyon

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Nimra Yapı olarak Engineering News Record’un (ENR) “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri” listesinde yer alabilmektir.
Yeni teknolojileri işimize entegre ederek kurumsal ve sürdürülebilir bir büyüme amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, zorlu koşullarda dahi üstlenmiş olduğumuz projeleri kaliteden taviz vermeden sürdürmek ve ülkemize değer katmaktır. Misyonumuzu faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi bir bakış açısıyla uygulamaktayız.
Organizasyon Şeması

Neyi Nasıl Yapıyoruz ?Nimra Yapı Organizasyon Şeması

Yeniliklerden
Haberdar Olun !